reede, 24. mai 2013

22.06.2013 Pärnu võistlus, kohtunik Peteris Akimovs

Mul on rõõm, et minuga koos elab üks väga unikaalne koer Seva. Sevaga võib proovida kõiki alasid, kartmatult, et ta kuidagi nendesse halvasti suhtub. Sevale meeldib elu, sest ta on nõus igasugustest tegevustest alati kaasa lööma ja perenaise pööraseid ideid toetama.

Ma jällegi olin sunnitud pidama pausi ja tähtsamad uudised blogisse ei jõudnud.
Aga luban, et varsti saab see viga parandatud.

Katsun nüüd lühidalt kirja panna.
22.06.2013 toimusid agilityvõistlused Pärnus, Tammiste koolitusplatsil ja kohtunikuks oli palutud hr Peteris Akimovs, Lätist.

Peale koera võistlusele kirja panekut pabistasin selle üle, et kas see oli hea mõte. Ma olen alati kartnud Akimovsi radu, sest nad tundusid alati väga keerulised.  Peagi selgus, et pabistasin ilma asjata. A0-i rada oli väga mõnus nii koerale kui ka koerajuhile - väga kiire ja loogiline rada!

Seva pärast ma ei muretsenud, sest meie eesmärk polnud võit, vaid osavõtt. See oli Seva elus esimene A0 võistlus.

Rajal oli Seva kiire, särtsakas, tähelepanelik ja kuulekas koer, mille üle on mul ainult hea meel.

Meie tulemus I koht. Rada puhtalt läbida ei õnnestunud, aga see on ka loomulik, sest me ju alles mõlemad õpime :) Aga rajal põhjustatud vead polnud üldse koera süü, sest tõtt öelda, olin mina see, kelle pärast ta mõned viiekad rajalt korjaski. Ma ei jõudnud tema eest minema lipsata, kui ta raketikiirusel jõudis mulle juba järgi ja sai mind igalt poolt kätte. Minul tuleb hakata harjutama nüüd jooksmist, et olla kiiret koera väärt.

Turbo sheltist siis pilt ja video:

Video

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar